czwartek, 13 lutego 2014

Walentynki już jutro!


I z tej okazji mam dla Was cudne inspiracje od Oliwiien - jedną kartkę w wersji kobiecej, pastelowej i romantycznej oraz drugą w bardziej zdecydowanych kolorach, idealną dla panów :)) Chciałabym też zwrócić Waszą uwagę na świetny pomysł autorstwa Kasi na wykonanie lampionu, który doskonale nadaje się do stworzenia wyjątkowego, walentynkowego klimatu :) No to zaczynamy od karteczek, Oliwiaen pisze tak o swoich pracach: 

Oto walentynkowa inspiracja last minute :-) Z papierami Tildy wykonanie uroczej kartki walentynkowej zajmie tylko chwilkę. Delikatną, romantyczną kartkę z amorkiem zrobiłam korzystając z zestawów Winter Memories i Sewingbird. Wycięłam serduszkową ramkę z kartonu, a następnie okleiłam ją miniróżyczkami wyciętymi z arkusza, z którego pochodzi również amorek. Jeden z fragmentów papieru przewiązałam szyfonową wstążką i ozdobiłam kryształkowymi serduszkami Primy. Kolejny arkusz ozdobnie wycięłam dziurkaczem Marthy Stewart Heart Lace.
Ale myliłby się ten, kto twierdzi, że papiery Tilda narzucają pastelową, romantyczną stylistykę. Kolejna kartka powstała z połączenia papierów z zestawów The Seaside Life i Country Escape - i idealnie nadaje się dla mężczyzny :-)

A tutaj lampion wykonany przez Kasię. Szybka i pomysłowa dekoracja, którą można wykonać z dowolnego papieru i ozdobić, żeby pasowała kolorystycznie do zastawy na stole :)


Życzę Wam bardzo udanego walentynkowego dnia :))

3 komentarze:

  1. Kartki są śliczne:) Lampion jest super, już wcześniej widziałam podobny w czeluściach internetu i też planuję zrobić coś podobnego:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne prace! A karteczka ze skrzynką pocztową - the best! :-)

    OdpowiedzUsuń